Doprava a platba

Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty, nebo přes výdejní místa Zásilkovny. Každou objednávku expedujeme do 2 pracovních dnů od přijetí platby. Standardní dodací lhůta je 3 - 5 pracovních dnů.

I přesto, že se snažíme všechny zásilky maximálně ochránit proti poškození při přepravě, může se někdy stát, že k Vám přijde balík poškozen.

Z tohoto důvodu Vám doporučujeme při převzetí překontrolovat stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky, poškození krabice, atd.) a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky. Odmítnutí zásilky je nutné telefonicky oznámit prodávajícímu na telefonu +420 702588544.

Skrytou vadu zásilky (zboží je nekompletní nebo poškozené) zjištěnou po převzetí je zákazník povinen oznámit dopravci bez zbytečného odkladu a vyžádat si sepsání zápisu o škodě. Pro rychlé vyřízení škodní události je nutné zápis o škodě zaslat poštou nebo e-mailem prodávajícímu.

Dopravce má právo přesvědčit se o skutečném stavu poškození či částečné ztráty zásilky. Z těchto důvodů nesmí zákazník s poškozenou zásilkou jakkoli manipulovat a je povinen zachovat i obal, ve kterém mu byla poškozená zásilka doručena.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Způsob dopravy

Platba předem

Zásilkovna – výdejní místa

(zboží si vyzvednete na vybraném výdejním místě )

53 Kč*

Zásilkovna do SK – výdejní místa

(zboží si vyzvednete na vybraném výdejním místě)

75 Kč*

Česká pošta - Balík Na poštu

(doručení přímo na vaši poštu)

109 Kč*

Česká pošta - Balík Do ruky

(doručení přímo do vašich rukou)

129 Kč*

Česká pošta - Balík Na poštu SK

(doručení přímo na vaši poštu)

139 Kč*

Česká pošta - Balík Na poštu SK

(doručení přímo na vaši poštu)

159 Kč*

* DOBÍRKA + 30 Kč k ceně zásilky


DOPRAVA ZDARMA
Zásilkovna.cz - nad 1 200Kč / 50

POŠTA - nad 1500 Kč / 55